فیلم «درخت گردو» در صدر مخاطبین جشنواره فجر مشهد قرار گرفت

   |  شنبه 19 بهمن 1398
align=bottom
تا پایان روز چهارم برگزاری این جشنواره فیلم "درخت گردو" به کارگردانی "محمدحسین مهدویان" پرمخاطب‌ترین فیلم این رویداد سینمایی در پنج سینمای مشهد بوده است. محمدرضا محمدی روز شنبه افزود: پس از فیلم "درخت گردو" فیلم‌های "خوب، بد، جلف ۲" به کارگردانی "پیمان قاسم خانی"، "دوزیست" به کارگردانی "برزو نیک نژاد"، "شنای پروانه" به کارگردانی "محمد کارت"، "روز صفر" به کارگردانی "سعید ملکان" و "خروج" به کارگردانی "ابراهیم حاتمی کیا" به ترتیب بیشترین مخاطب را در جشنواره فیلم فجر مشهد داشتند....

دبیر هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد گفت:  ادامه داد: فیلم "خوب، بد، جلف ۲" به دلیل محتوای کمدی آن با استقبال بسیار مخاطبان روبرو شد.

وی گفت: هرچند فیلم "عامه پسند" به کارگردانی "سهیل بیرقی" در ابتدا جزو فیلم‌های منتخب سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر برای نمایش در مشهد نبود اما به دلیل تقاضای مردم این فیلم در روز چهارم برگزاری هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد در ساعت ۱۵ دو اکران فوق‌العاده در دو سینما گلشن و ویلاژتوریست مشهد داشت.

اکران فیلم‌های بخش‌های سودای سیمرغ، سیمرغ و پروانه‌ها و نگاه نو سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد از عصر  ۱۵ بهمن ماه در ۶ سینما شامل اطلس، ویلاژتوریست، شهید اصغرزاده، آفریقا، هویزه و گلشن این شهر آغاز شده است.

مشهد- ایرنا- 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

از نگاه سینما پرس


از نگاه سینماپرس 2اخبار سینمایی کشور
راهنمای خرید اینترنتی بلیت از سایت سینماتیکت

جدول اکران هفدهمین جشنواره «فیلم فجر تهران» در مشهدشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات