به روایت ایرنا؛ طباطبایی: بازار سیاه برای فروش بلیت فیلم‌های جشنواره فجر مشهد وجود ندارد

   |  جمعه 18 بهمن 1398
align=bottom
شکل گیری بازار سیاه در فضای مجازی و فروش بلیت فیلم‌های جشنواره فیلم فجر مشهد به چند برابر قیمت صحت ندارد و این اداره کل مانع از شکل‌گیری چنین بازاری شده است. سید حجت طباطبایی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امسال به منظور جلوگیری از فروش غیر مجاز بلیت فیلمهای جشنواره فیلم فجر، هر نفر با ورود کد ملی خود به سایت "سینما تیکت" تنها می‌تواند چهار قطعه بلیت برای یک فیلم خریداری کند....

رییس اداره سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی اضافه کرد: در هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد با همکاری شهرداری مشهد توانستیم تقریبا زمینه اکران همه فیلمهای بخش سودای سیمرغ، نگاه نو و سیمرغ و پروانه‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر را در ۶ سینما فراهم کنیم.

رییس اداره سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: از آنجا که فیلمهای زیادی در ۶ سینمای مهم شهر توزیع شده و عدالت توزیعی و پراکندگی جغرافیایی نیز در این موضوع رعایت شده، امکان تشکیل بازار سیاه برای فروش بلیت فیلمها کمتر وجود دارد.

طباطبایی افزود: با توجه به شرایطی که در هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد به وجود آمده است، مردم با خیال راحت می‌توانند بلیت خود را از سایت سینما تیکت خریداری کنند.

وی اضافه کرد: در برخی از فیلمهای این دوره از جشنواره، برخی از مدیران ۶ سینمای مشهد درخواست اختصاص سیانس فوق‌العاده به جز سیانسهای در نظر گرفته شده را داشتند که در صورت بررسی و پس از موافقت شورای سیاستگذاری این جشنواره، سیانس فوق العاده نیز در برخی از سینما شکل می‌گیرد.

رییس اداره سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: اکران فیلمهای هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد از عصر ۱۵ بهمن در ۶ سینما به نامهای "اطلس، ویلاژتوریست، شهید اصغرزاده، آفریقا، هویزه و گلشن" شهر مشهد آغاز شده است و از سیانس دوم  روز نخست استقبال از فیلمها افزایش یافته است.

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

از نگاه سینما پرس


از نگاه سینماپرس 2اخبار سینمایی کشور
راهنمای خرید اینترنتی بلیت از سایت سینماتیکت

جدول اکران هفدهمین جشنواره «فیلم فجر تهران» در مشهدشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic