دبیر جشنواره فیلم فجر مشهد:«عامه پسند» از اول در لیست ما نبود/ از واکنش بیرقی تعجب کردم!

   |  سه شنبه 15 بهمن 1398
align=bottom
دبیر هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد گفت:من سهیل بیرقی را نمی شناسم و اصلا اطلاعی از محتوای فیلم «عامه پسند» هم ندارم و از واکنش وی تعجب کردم چرا که هیچ فشاری برای نبود این فیلم در لیست ما از جایی وجود نداشت. به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد از ساعت ۱۷:۳۰ امروز در پردیس‌های سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژ توریست و آفریقا آغاز شد....

محمدرضا محمدی در حاشیه این جشنواره در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر فارس در مشهد، در خصوص عدم اکران فیلم «عامه پسند» در جشنواره فیلم فجر مشهد اظهار کرد: ما در شورای سیاست گذاری جشنواره مشهد به ۲۴ فیلم برای اکران در سینماهای مشهد و ۲۷ فیلم برای سینما رسانه رسیدیم.

دبیر هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد ادامه داد: در لیست فیلم‌های درخواستی ما از تهران همین ۲۷ فیلم بود که در میان آنها فیلم «عامه پسند» نیست.

وی با اشاره به واکنش کارگردان فیلم «عامه پسند» در فضای مجازی اظهار کرد: من سهیل بیرقی را نمی‌شناسم و اصلا اطلاعی از محتوای فیلم «عامه پسند» هم ندارم و از واکنش وی تعجب کردم چرا که هیچ فشاری برای نبود این فیلم در لیست ما از جایی وجود نداشت.

محمدی گفت: احتمال اضافه شدن این فیلم در روزهای آتی به جشنواره مشهد بسیار کم است زیرا ما در شورای سیاست گذاری درخواستی برای این فیلم به تهران ندادیم.

گفتنی‌ است؛ نبود فیلم عامه پسند در لیست اکران جشنواره هفدهم مشهد اولین حاشیه این جشنواره بود که حتی سهیل بیرقی کارگردان این فیلم سینمایی نیز مدعی فشارهایی برای عدم اکران آن شده بود.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

از نگاه سینما پرس


از نگاه سینماپرس 2اخبار سینمایی کشور
راهنمای خرید اینترنتی بلیت از سایت سینماتیکت

جدول اکران هفدهمین جشنواره «فیلم فجر تهران» در مشهدشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic