محمدی تشریح کرد: از بخش سیمرغ و پروانه ها ویژه سینمای کودکان و نوجوانان تا برپایی جشن دو سالانه سیمرغ سینمای خراسان

   |  سه شنبه 8 بهمن 1398
align=bottom
معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از برگزاری هفدهمین جشنواره فیلم فجر در مشهد خبر داد. محمد رضا محمدی با بیان این خبر گفت: جلسه شورای سیاستگذاری این جشنواره برگزار شده است و احکام مسوولین کمیته های برگزاری جشنواره نیز منصوب شده اند. وی با بیان این که جشنواره فیلم فجر مشهد همواره مورد توجه مردم و رسانه ها بوده است گفت:...
... امسال برای تکریم خبرنگاران ثبت نام اهالی رسانه به صورت اینترنتی و از طریق سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی انجام می شود.

دبیر هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد با اشاره به برگزاری بخش سیمرغ و پروانه ها همزمان با جشنواره فیلم فجر مشهد گفت: این بخش همراه با برگزاری جشن های انقلاب وبا هدف حمایت از سینمای کودکان و نوجوانان، آشنایی کودکان با جشنواره فیلم فجر و برخورداری از پیام های فرهنگی تربیتی فیلم های تولید شده در سینما شهید اصغرزاده برگزار می شود.

وی افزود: این برنامه برای سومین سال متوالی در شهر مشهد و در نوبت صبح ویژه مدارس و بصورت رایگان اکران خواهد شد.

دبیر هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد همچنین از برگزاری دومین جشن دوسالانه سیمرغ سینمای خراسان خبر داد.

محمدرضا محمدی افزود: جشن دوسالانه سیمرغ سینمای خراسان با هدف معرفی و تقدیر از آثار برگزیده ی دو سال تلاش سینماگران خراسانی، اعتلای تولیدات بومی، پیشگیری از آسیب های اجتماعی، صیانت از هویت ملی مبتنی بر آموزه های دینی و ایرانی، تقویت و حمایت از سینمای خلاق، تبیین نسبت سینما و توسعه پایدار و اهمیت اقتصاد سینما، همزمان با برگزاری هفدهمین جشنواره فیلم فجرمشهد در بخش های داستانی، پویانمایی و مستند بلند و نیمه بلند برگزار می شود.

شایان ذکر است هفدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد از تاریخ ۱۵  تا ۲۱ بهمن ماه سال جاری در سینماهای مشهد برگزار می شود.


سیمرغ و پروانه ها در جشنواره فیلم فجر مشهد
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

از نگاه سینما پرس


از نگاه سینماپرس 2اخبار سینمایی کشور
راهنمای خرید اینترنتی بلیت از سایت سینماتیکت

جدول اکران هفدهمین جشنواره «فیلم فجر تهران» در مشهدشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic