راهنمای خرید بلیت اینترنتی

همان طور که می دانید، خرید بلیت به دو صورت انجام می شود: 1. از طریق اینترنت و ورود به صفحه ی اختصاصی سینماداران منتخب در سایت سینماتیکت (و یا اپلیکیشن آن روی گوشی های موبایل و تبلت) در هر زمان و از هر کجا 2. از طریق مراجعه ی حضوری به گیشه ی سینماهای منتخب در زمان های مشخص و از قبل اعلام شده، قطعاً هبچ تردیدی نیست که بهترین، مطمئن ترین و کم هزینه ترین روش خرید، استفاده از روش خرید اینترنتی است؛ خصوصا آن که بدانیم معمولاً حداکثر ظرفیت صندلی هر سانس اکران فیلم در سینماهای منتخب، به فروش اینترنتی اختصاص یافته و فقط بخش اندکی به فروش گیشه داده شده تا از تجمع و سردرگمی ها و اعتراضات کاسته شود. 

چگونگی خرید بلیت:

1. ابتدا «فیلم مورد علاقه» و مد نظر خود را از میان فیلمهای جشنواره انتخاب کنید.
2. سپس وارد سایت سینماتیکت شوید و وارد صفحات سینماهای منتخب مشهد. ما برای راحتی شما، لینک مستقیم صفحات اختصاصی سه سینمای منتخب مشهد شامل پردیس هویزه، پردیس اطلس و سینما آفریقا را در همین صفحه قرار دادیم تا شما به صورت مستقیم و خیلی سریع به این صفحات وارد شوید.
3. فیلم مد نظر خود را از میان فیلمهای جشنواره (همچنین از لابلای فیلمهای غیر جشنواره که به صورت عادی و عمومی در سینما اکران می شوند) انتخاب کرده و شروع به انتخاب سیانس و انتخاب صندلی و پرداخت وجه به صورت الکترونیکی کنید.
4. هنگام ورود به سینمای مد نظر خود، کد دریافتی را ارائه و پرینت بلیت خود را دریافت فرمایید.لینک مستقیم ورود به صفحات سینماهای منتخب مشهد در جشنواره هفدهم برای خرید بلیت

از سایت سراسری سینماتیکت به نشانی اصلی: https://cinematicket.orgیادآوری: تا این لحظه (یکشنبه 13 بهمن 98) تنها سه سینمای هویزه، اطلس و آفریقا به عنوان سینماهای منتخب و میزبان جشنواره ی هفدهم معرفی شده اند. بدیهی است به محض اعلام و اضافه شدن اسامی سایر سینماها، لینک آنها در همین صفحه قرار خواهد گرفت.) 

به روز رسانی: مورخ 13 بهمن 1398 ساعت: 19:17