تبلیغات

پیام تسلیت وبگاه جشنواره به مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت درگذشت والد مکرم

   |  جمعه 30 بهمن 1394

انا لله و انا الیه راجعون؛ با کمال تأثر و تألم، خبر درگذشت فقید سعید، خادم القرآن، شادروان حاج سیدمحمدمهدی سرابی، پدر ارجمند برادر گرامی سید سعید سرابی مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی (امروز 30 بهمن ماه 94) را به اطلاع عموم فرهنگ دوستان گرامی می رساند. از این رو، دست اندرکاران وبگاه جشنواره ی فیلم فجر مشهد، ضمن عرض تسلیت و تعزیت به حضور خانواده ی داغدار این فقید سعید و آرزوی صبر جمیل و اجر جزیل برای بازماندگان بویژه سروران گرامی سید سعید سرابی و سید علی سرابی، رئیس محترم هیئت مدیره اتحادیه ی تشکل‌های قرآن و عترت کشور و قائم مقام محترم شورای عالی قرآن، رحمت و مغفرت واسعه ی الهی را از درگاه ایزد منان مسألت می نماید. یادآور می شود مراسم تشییع و اقامه ی نماز فردا، اول اسفند، ساعت 9 صبح در صحن آزادی حرم علی ابن موسی الرضا(ع) برگزار و پیکر ایشان در آرامگاه خواجه اباصلت(ره) به خاک سپرده می‌شود. همچنین مراسم ختم صبح و بعد از ظهر روز یکشنبه، دوم اسفندماه در مسجد صاحب الزمان(عج) واقع در خیابان سناباد، میدان صاحب‌الزمان (عج) و نیز دوشنبه، سوم اسفندماه صبح و بعد از ظهر در حسینیه العلی(ع) واقع در خیابان آیت الله بهجت برپا خواهد شد. از عموم مخاطبان محترم بویژه اهالی فرهیخته و قدرشناس فرهنگ و هنر شهر و استان، درخواست می شود در مراسم خاک سپاری و نیز مجالس ختم بزرگ خاندان، حاج سید محمد مهدی سرابی حضور بهم رسانند.

حاشیه های جشنواره ی سیزدهم در نگاه سینماژورنال: فروش دو بلیت برای یک صندلی در جشنواره فجر+عکس

   |  جمعه 30 بهمن 1394

سه روز قبل از برخی مشکلاتی که مخاطبان جشنواره فیلم فجر در مشهد برای تهیه بلیت فیلمهای جشنواره داشتند گزارشی ارائه دادیم.(اینجا را بخوانید)  به گزارش سینماژورنال البته که این گزارش در نوع خود سبب ساز آن شد که لااقل بخشی از مشکلات مخاطبان در تهیه بلیت رفع شود.  با این حال اتفاق عجیبتری که در جریان برگزاری جشنواره فجر در مشهد رخ داد این بود که بر سر نمایش برخی فیلمهای پرمخاطب برای یک صندلی دو بلیت فروخته شده بود.  به عنوان مثال ۲۷ بهمن ماه و بر سر نمایش “ابد و یک روز” در سینما آفریقای مشهد این اتفاق رخ داد که البته باعث ناراحتی فراوان مخاطبانی شد که با یکدیگر بر سر نشستن روی صندلی جر و بحث کردند. جر و بحثی که به درگیری فیزیکی انجامید تا در نهایت این مأموران انتظامی باشند که با مداخله خود غائله را ختم دادند. مصطفی فاطمیان

تشکر ویژه ی مدیر سایت رسمی جشنواره از رسانه ی همراه و وزین، «مشهد تریبون»

   |  جمعه 30 بهمن 1394

مدیر وبگاه رسمی جشنواره ی فیلم فجر مشهد مقدس، از رسانه ی همراه، «مشهد تریبون» تقدیر و تشکر کرد. عبدالرضا زرگری با مثبت خواندن جمیع تلاش های خبری و تصویری این سایت وزین در روند اطلاع رسانی جشنواره ی فیلم فجر مشهد بویژه در دوره های دوازدهم و سیزدهم، از سرعت، دقت و عملکرد سریع این رسانه اظهار خرسندی کرد و گفت: بارها شاهد بودم که طی ایام برگزاری جشنواره تا پاسی از شب، این دوستان تلاشگر بیدار بوده و تا آماده سازی و ارسال گزارش های تصویری بر روی سایت همچنین ارسال برای رسانه های همکار و گروه ها و کانال های تلگرامی، استراحت نمی کردند و این روحیه ی جهادی در عرصه ی خدمات رسانی به مردم، بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است. وی در پایان اظهار امیدواری کرد این همکاری ها به عنوان الگویی موفق میان اهالی رسانه و سایر سایت ها و وبگاه های خبری و اطلاع رسانی در بستر اینترنت تعمیم و گسترش یابد. 

از نگاه سینماپرس


از نگاه مهراخبار سینمایی کشور


جدول اکران شانزدهمین جشنواره «فیلم فجر تهران» در مشهد

راهنمای خرید اینترنتی بلیت از سایت سینماتیکت

نظرسنجی انتخاب بهترین فیلم از نگاه سینمادوستان مشهد